Hmmm.cz  » Jídlo a nápoje   (jídlo a nápoje)

Jídlo a nápoje - Hmmm.cz - Biotta AgNalezeno 18 produktů
> <
Jídlo a nápoje - Biotta Granátové jablko Bio 500 ml

Biotta Granátové jablko Bio 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Bio-šťáva z granátového jablka s čajovým extraktem a koncentrátem z agáve. Granátové jablko známé jako "ovoce lásky" nebo "rajské ovoce" obsahuje velký počet jadérek (lat. granatus). Z červené dužiny se vyrábí koncentrát s vysokým obsahem sekundárních rostlinných látek, např. polyfenoly. Má antioxidační ochranu před volnými radikály 20 až 40krát vyšší než červené víno nebo zelený čaj. Dávkování Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Účinné látky Polyfenol Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
121 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
eOD.cz
Jídlo a nápoje - Biotta Černý rybíz Bio - ovocná šťáva s výtažkem z růžových lístků 500 ml

Biotta Černý rybíz Bio - ovocná šťáva s výtažkem z růžových lístků 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Díky vysokému obsahu přírodního vitamínu C a P (rutinu) je vhodnou prevencí proti chřipce a nachlazení a podporuje obranyschopnost organismu. Účinky: Nektar z černého rybízu je považován za dobrý prostředek proti horečkám, kašli a chrapotu, zejména však zvyšuje pružnost cév. Posiluje imunitní systém, aktivuje látkovou přeměnu v buňkách a chrání sliznice. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Účinné látky: Rutin (Vitamin P) Minerální látky Vitamin C Výroba: Tento švýcarský náp Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
109 Kč
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Artyčoky Plus-zeleninová šťáva s rajčaty, ředkví, řepou a agave 500ml

Biotta Bio Artyčoky Plus-zeleninová šťáva s rajčaty, ředkví, řepou a agave 500ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Zeleninová směs s 20% šťávy z artyčokových pupenců, může působit preventivně při snižování hladiny cholesterolu. Každodenní vlivy vnějšího prostředí na náš organizmus vyžadují správnou funkci elementárních buněk. Šťáva z artyčokových lístků, ochucená směsí dalších šťáv a mořskou solí má vysoký obsah sekundárních rostlinných látek, které podporují funkci buněk a látkovou výměnu. Lehce stravitelná, nízkokalorická, vhodná pro diabetiky. Může pozitivně ovlivnit obsah cholesterolu. Dávkování: Je Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
139 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Jídlo a nápoje pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

jídlo a nápoje

Zobrazujeme zboží z dalších podsekcí / kategorií a to

Šťávy a sirupy.

 

Můžete vybírat z těchto a ještě mnohem víc výrobců:

valdemar grešík - natura s.r.o,

mediate,

dr. popov,

lavazza,

monin,

dilmah,

ahmad tea.

Hledáte nejlevnější Jídlo a nápoje? U nás si vyberete. Nalezeno 18 produktů.

 

Jídlo a nápoje - Biotta Bio Breuss - zeleninová šťáva 500 ml

Biotta Bio Breuss - zeleninová šťáva 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Směs zeleninových šťáv podle originální receptury Rudolfa Breusse, vyvážená směs nejdůležitějších vitálních látek a stopových prvků pro období půstu. Směs šťáv kořenové zeleniny Biotta Breuss pomáhá aditivně při prevenci a léčbě zhoubných onemocnění pročišťuje nejen zažívací ústrojí, ale i celý organizmus, navozuje rovnováhu žaludeční flóry působí příznivě při neslaných dietách, zejména v kombinaci s bylinnými čaji tak dochází ke snižování tělesné váhy Dávkování: Jedna sklenka denně před ka Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
126 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Biotta Bio Breuss - zeleninová šťáva 500 mlMzlUMUFJelN4cEFHRVZZenF3UDh5ekhDSGpvN1BodXIvTjl2S3pTMDBBejJuMmhYQUYreWt6ZmRqcVJ5RUdPWUpVb0Y2a2Y0eTVITFN6QW4xazFadmc9PQ
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Celer 500 ml

Biotta Bio Celer 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Mírně odvodňuje, odkyseluje a stimuluje činnost střev, vysoký obsah éterických olejů a draslíku, pomáhá odbourávat nečistoty z organizmu. Lidský organizmus je silně zatěžován přejídáním nebo špatným složením stravy. Celer obsahuje vysoké procento aktivního organického sodíku, který může za přítomnosti hořčíku a dalších látek pomáhat rozpouštět vápníkové nánosy v ledvinách, kloubech a cévách. Celer může regulovat kyselé a zásadité prostředí, podporuje odvodnění (je lehce močopudný) a působí Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
99 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Červená řepa 500 ml

Biotta Bio Červená řepa 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Aktivuje kyslík při buněčném dýchání, podporuje obranyschopnost organismu, dobrý účinek na krev a krevní hodnoty, obsahuje betakyanidiny. Šťáva z červené řepy patří k osvědčeným domácím prostředkům. Posiluje imunitní sytém a je vhodná pro rekonvalescenty. Stimuluje činnost žlučníku, jater a podporuje funkci ledvin, pomáhá zlepšovat také činnost střev a žaludku. Neutralizuje a odstraňuje jedovaté látky z těla. Aktivuje tvorbu červených krvinek. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídl Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
84 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Biotta Bio Červená řepa 500 mlcDBuYTRMd1VnMWhRWmRadS9jN2ZMQkFtRmYyUzJDUkMrM0dTdGRNaW1QVGJRRTk4YkZ2YnBCa3c2eW9SSzdqOWFmcmN1T2QvSjF0VjloVkFDOXIrTlE9PQ
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Granátové jablko 500 ml

Biotta Bio Granátové jablko 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Bio-šťáva vyrobená přímým lisováním ze 344 g granátového jablka dochucená ovocem, extraktem bílého čaje a koncentrátem agáve. Granátové jablko známé jako "ovoce lásky" nebo "rajské ovoce" obsahuje velký počet jadérek (lat. granatus). Z červené dužiny se vyrábí koncentrát s vysokým obsahem sekundárních rostlinných látek, např. polyfenoly. Má antioxidační ochranu před volnými radikály 20 až 40krát vyšší než červené víno nebo zelený čaj. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
119 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Karotka 500 ml

Biotta Bio Karotka 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

100% šťáva vyrobená přímým lisováním z 8 čerstvých karotek, mléčně kvašená s bohatým obsahem přírodního provitamínu A může působit příznivě na pokožku, sliznici a zrak. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Výroba: Švýcarský bioprodukt. Šťáva je vyrobena z kvalitní vyzrálé karotky přímým lisováním. Zelenina je pěstována na vlastní chemicky neošetřované půdě více než 70 let. Není ředěna vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát. Není uměle dochucována, dobarvována, doslazována Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
89 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Kyselé zelí 500 ml

Biotta Bio Kyselé zelí 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Šťáva vyrobená přímým lisováním z 641 g bílého zelí s mořskou solí může pomoci při náchylnosti k neprůchodnosti střev v důsledku stravovací chyby, působí příznivě na trávení a peristaltiku střev. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Účinné látky: Kyselina listová Minerální látky Vitamíny Výroba Tento švýcarský nápoj je vyroben z kvalitních vyzrálých hlávek bílého zelí přímým lisováním. Zelenina je pěstována na vlastní chemicky neošetřova Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
89 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Biotta Bio Kyselé zelí 500 mlY2hUd3A5b0RUaHBvdTQ3SldKbVlHQXhHeWFqNHl6U05RNU9KMFlET09QbDBqYVI1cmdPa09HY1RUeC90ZDBmL0RFN1ljQkpmNmJyMW1iQ2k5Z3RoSGc9PQ
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Snídaně - nápoj ke snídani 500 ml

Biotta Bio Snídaně - nápoj ke snídani 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vyvážená směs šťáv ovoce vyrobená přímým lisováním z 490 g ovoce se syrovátkou a medem je lehce stravitelný bio-nápoj dodávající potřebnou energii pro dynamický start do nového dne. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Účinné látky Ovocný cukr Syrovátka Minerální látky Vitaminy Med včelí Výroba: Tento švýcarský nápoj je vyroben z kvalitních vyzrálých plodů přímým lisováním. Plody jsou pěstovány na chemicky neošetřované půdě dlouhodobými dod Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
99 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Wellness - wellness nápoj mezi jídly 500 ml

Biotta Bio Wellness - wellness nápoj mezi jídly 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Chuťově vynikající směs ovocných a zeleninových šťáv se syrovátkou vyrobená přímým lisováním ze 733 g ovoce a zeleniny. Vyvážená směs čistě přírodních látek v kvalitě bio Vám dodá během (postních) kúr či dnů ve stylu wellness tělu potřebné vitální látky. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Účinné látky Přírodní flavonoidy Minerální látky Vitamin C Výroba: Tento švýcarský nápoj je vyroben z kvalitních vyzrálých plodů ovoce a zeleniny pří Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
122 Kč
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Zeleninový koktejl 500 ml

Biotta Bio Zeleninový koktejl 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Směs zeleninových šťáv vyrobená přímým lisováním z 640g zeleniny s přírodní kyselinou mléčnou, mořskou solí a kořením. Ideální směs jako aperitiv a pro dni ve stylu wellness. Jeden wellness-den v týdnu pomáhá zbavovat tělo nežádoucí zátěže. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Složení: šťáva z rajčat, karotky, celeru a červené řepy, přírodní kyselina mléčná L(+), mořská sůl (0,5%), koření. Podíl zeleniny 99,2%. 100 ml obsahuje: energetická hodno Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
89 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Powerberry 500 ml

Biotta Bio Powerberry 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Výběrová směs šťáv plodů a ovoce s 5% obsahem černé karotky je vyrobena přímým lisováním z 622 g ovoce a zeleniny, díky vysokému obsahu polyfenolů může posílit imunitní systém. Účinné látky Polyfenoly Vitamin C Minerální látky Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Buďte fit i v zimě. Tento nápoj je vyrobený z chutné směsi takzvaného "super ovoce", a jedinečné černé mrkve. Super ovoce ... bobule a hrozny byly již známy prastarým národům Severn Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
134 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Vita7 - zdroj vitálních látek pro celý den 500 ml

Biotta Bio Vita7 - zdroj vitálních látek pro celý den 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Chuťově vynikající směs 7 druhů ovocných a zeleninových šťáv se syrovátkou vyrobená přímým lisováním ze 764 g ovoce a zeleniny. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Složení: pomerančová šťáva, jablečná šťáva, šťáva z karotky, ananasová šťáva, banánové pyré, šťáva z vinných hroznů, dřeň z rakytníku, šťáva z červené řepy, citrónová šťáva, syrovátka. Podíl ovoce 76%, zeleniny 14% a syrovátky 10% 100 ml obsahuje: energetická hodnota 232 kJ (55 kca Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
122 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Brambory Plus s fenyklem - zeleninová šťáva 500 ml

Biotta Bio Brambory Plus s fenyklem - zeleninová šťáva 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Biotta Brambory Plus je 100% bio-šťáva vylisována z čerstvých brambor ochucená fenyklem. Je vhodná při náchylnosti k překyselení žaludku, potížích s trávením, neutralizuje kyselé žaludeční prostředí. Lehce stravitelná. Účinné látky Škroby Minerální látky Vitamín C Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Složení: brambory (96%), šťáva z fenyklu, kmín z ekologického zemědělství 100 ml obsahuje: energetická hodnota 303 kJ (71 kcal)bílkoviny 1,4 Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
106 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Biotta Bio Brambory Plus s fenyklem - zeleninová šťáva 500 mlQ1h6a050WUxXblJyaHNZRTVFZmhERG01bFFxYjV1ZmVVRk5USmpLekZnSHFQUVh2UkR0UG9QZTlsT1RWK3JPS2RIRE1PZGlDQlpLeHN5TlZjMTQxQ2c9PQ

 

Seznam nečastějších vyhledávacích frází

jídlo a nápoje dilmah jídlo a nápoje

jídlo a nápoje lavazza jídlo a nápoje

jídlo a nápoje monin jídlo a nápoje

jídlo a nápoje ahmad tea jídlo a nápoje

jídlo a nápoje dr. popov jídlo a nápoje

jídlo a nápoje mediate jídlo a nápoje

jídlo a nápoje valdemar grešík - natura s.r.o jídlo a nápoje

 

Jídlo a nápoje - Biotta Bio Rajčata - zeleninová šťáva 500 ml

Biotta Bio Rajčata - zeleninová šťáva 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Šťáva vyrobená přímým lisováním ze 6 rajčat, citrónu a mořskou solí s nízkým obsahem uhlodrátů je vhodná pro diabetiky, obsahuje lycopin. Dávkování: Jedna sklenka před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Nízkokalorický nealkoholický aperitiv. Složení: rajčatová šťáva (původ Itálie), citronová šťáva, mořská sůl 0,5%. 100 ml obsahuje: energetická hodnota 64 kJ (14 kcal)bílkoviny 0,9 guhlohydráty 2,9 gtuky < 0,5 g Výroba: Švýcarský bioprodukt. Nápoj je vyroben z kvalitního vyzrálé Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
89 Kč
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Černý bez - ovocná šťáva s výtažkem z květu černého bezu 500 ml

Biotta Bio Černý bez - ovocná šťáva s výtažkem z květu černého bezu 500 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Šťáva z černého bezu s čajovým extraktem z květu Černého bezu. Účinné látky Anthocyany Třísloviny Organické kyseliny Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Složení: šťáva z černého bezu - původ Rakousko (70%), čajový extrakt z květu černého bezu (3,0 g/l), surový cukr (vše produkty ekologického zemědělství). 100 ml obsahuje: Energ. hodnota 245 kJ (59 kcal)Bílkoviny < 0,5 gUhlohydráty 15,0 gTuky < 0,5 g Výroba: Švýcarský bioprodukt. Náp Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
129 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Biotta Bio Černý bez - ovocná šťáva s výtažkem z květu černého bezu 500 mlR3R1WmpDeklVUDNRZjFnZkJVNWliVlR5YmFoSitVS1R6UENuSWNIbGVMelZhSkhuREVudFdOMnZTenNmM25FUzJ2WHZSRmdEU2FraVBOcjB3eC8yU0E9PQ
Jídlo a nápoje - Biotta Bio Balance týden bio-kúra na 7 dní na odkyselení organismu

Biotta Bio Balance týden bio-kúra na 7 dní na odkyselení organismu

1
2
3
4
5
  (0,0)

Týdenní program pomáhá napravit naše špatné stravovací návyky, které způsobují překyselení organismu. Cukr, káva, tuky, to vše je příčinou příliš vysokého PH, které je ideálním prostředím pro množení mikroorganismů a vznik civilizačních chorob. Prvním příznakem může být i dlouhodobá únava. Kompaktní balení obsahuje 11 lahví šťáv Biotta: 3 ks Biotta Balance bio-zeleninová šťáva se speciálním kořením 500 ml 2 ks Biotta Vita 7 bio-ovocno-zeleninový nápoj se syrovátkou 500ml 2 ks Biotta Mango- Nalezené v sekci Šťávy a sirupy.

Vaše cena
1 610 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Biotta Bio Balance týden bio-kúra na 7 dní na odkyselení organismuRXMwSWFXOURHdzBLUHJJbVh4Z3JRN204R2g1QTM0MStsTndmWUJiN2FOZVNDakVaOEVIR1lxQVEyZVBxUlJYNzFvK2RwRmdkMGc3dEJkVXM1M1Nnc2c9PQ


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen